AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Wilson Roland Garros Elite 21 2026
pre deti od 5 - 7 rokovNa sklade - ihneď k odoslaniu
40,00 €
Popis
Wilson Roland Garros 21 - inšpirovaná dospeláckou verziou rakety. Je vhodná pre začínajúce deti od 5 rokov s výškou od 101 do 114 cm.
-
Raketa je vypletená a dodávaná v obale
Parametre
| Veľkosť hlavy (in2) | 90 in2 |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (cm2) | 581 cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 195 g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 26 cm |
| Dĺžka rakety (in) | 21,00 cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 53,3 cm |
| Hustota výpletu | 16 x 16 |
| Profil rámu | 20,5 mm D Beam |
| Vek dieťaťa | 5 - 6 rokov |
Doporučené produkty
Wilson Roland Garros 2026 Backpack cream
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 29,00cm |
| Výška (cm) | 49,00cm |
| Hĺbka (cm) | 16,00cm |
Wilson Roland Garros 2026 Backpack cream
športový ruksak
Posielame ihneď
Wilson Roland Garros 2026 Mini Tennis Bag cream
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 27cm |
| Výška (cm) | 11,50cm |
| Hĺbka (cm) | 10cm |
Wilson Roland Garros 2026 Mini Tennis Bag cream
mini taška
Na sklade
Wilson Roland Garros Junior Backpack 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 29,00cm |
| Výška (cm) | 38,00cm |
| Hĺbka (cm) | 13,00cm |
Wilson Roland Garros Junior Backpack 2026
športový ruksak
Posielame ihneď
Wilson Roland Garros Team Backpack 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 33,00cm |
| Výška (cm) | 46,00cm |
| Hĺbka (cm) | 22,00cm |
Wilson Roland Garros Team Backpack 2026
športový ruksak
Na sklade
