AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Novinky
Wilson Roland Garros 2026 Backpack cream
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 29,00cm |
| Výška (cm) | 49,00cm |
| Hĺbka (cm) | 16,00cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 10,01 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Ultra 100 V5
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 300g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,0cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 317g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,0cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,5cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24 / 26.5 / 24.25 mm Dual Taper Beam |
| Kategória | Profesionálne |
| veľkosť rúčky | 3 4 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 51,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3 4
Wilson YG Youth Team Flat Front Skirt white
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť textilu | S M L XL |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 7,50 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť textilu: S M L XL
Wilson RF 01 PRO Laver Cup 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 320g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 335g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| veľkosť rúčky | 3 4 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 101,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3 4
Wilson Blade 26 V9
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 255g |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 271g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,00cm |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 26,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 66,04cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 22 mm Flat Beam |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 6,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Ultra 100 V5 Desert
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 300g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,0cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 317g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,0cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,5cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24 / 26.5 / 24.25 mm Dual Taper Beam |
| Kategória | Profesionálne |
| veľkosť rúčky | 3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 45,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Wilson Courtglide white / bay / fiery coral
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť obuvi | 40 2/3 41 1/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 20,10 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť obuvi: 40 2/3 41 1/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3
Wilson Laver Cup 2025 RF Practice Duffel 6PK
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 70,00cm |
| Výška (cm) | 32,00cm |
| Hĺbka (cm) | 34,00cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 20,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson REPEL 12,2m 1,25mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 4,50 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Pro Feel Ultra Dampener
| Vlastnosti | |
|---|---|
| farbu | Mix |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 1,30 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
farbu: Mix










