AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Wilson Roland Garros Team Backpack 2026
športový ruksakNa sklade (dodanie 1 - 5 dní)
56,00 €
Popis
Wilson Roland Garros Backpack je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort pre hráčov! Je vystužený s množstvom vreciek a priehradiek, ideálny pre pohodlné nosenie všetkého, čo budete potrebovať na veľký zápas.
- Veľká hlavná priehradka, do ktorej sa vojde všetko vybavenie, oblečenie a obuv
- Bočné vrecká na fľaše s vodou a doplnky
- Priehradka na chrbte s uzamykateľným zipsom, do ktorej sa vojdú až dve rakety bez obalu
- Nastaviteľné ramenné popruhy s extra sieťovaným vystužením, pre pohodlnejšie nosenie na chrbte
- Pútko pre ľahké zavesenie alebo prenášanie v ruke
- Ozdobené oficiálnym logom Roland Garros
Vyobrazená raketa nie je súčasťou balenia
Parametre
| Šírka (cm) | 33,00 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 46,00 cm |
| Hĺbka (cm) | 22,00 cm |
Technologie

Doporučené produkty
Wilson Envy SE
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 105in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 677cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 263g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson Envy SE
ľahká prechodová raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 1, 2, 3
Wilson Roland Garros 2026 Mini Tennis Bag cream
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 27cm |
| Výška (cm) | 11,50cm |
| Hĺbka (cm) | 10cm |
Wilson Roland Garros 2026 Mini Tennis Bag cream
mini taška
Na sklade
Wilson Roland Garros Elite 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 253g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 25,3 mm Volcanic |
Wilson Roland Garros Elite 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
