AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Popis
Táto taška Wilson Roland Garros Mini Tour Bag je miniatúrnou verziou novej tenisovej tašky Roland Garros. Zábavný spôsob ako prenášať menšie doplnky, kozmetiku a toaletné potreby. Hlavná priehradka s menšími vreckami na príslušenstvo po oboch stranách, ktoré Vám pomôžu zorganizovať Vaše doplnky na cestách. Ozdobené oficiálnym logom Roland Garros.
Parametre
| Šírka (cm) | 27 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 11,50 cm |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
Doporučené produkty
Wilson Roland Garros Elite 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 253g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 25,3 mm Volcanic |
Wilson Roland Garros Elite 2025
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Na sklade
Wilson Envy SE
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 105in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 677cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 263g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson Envy SE
ľahká prechodová raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 1, 2, 3
Wilson Roland Garros Triumph 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 105in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 677cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 298g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,50cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 69.90cm |
Wilson Roland Garros Triumph 2025
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
