Wilson US Open Pro 100
pre kontrolu a spin, ľahká, limitovanáVyberte si veľkosť rúčky
0 - pre deti, všetky juniorské rakety
1 - pre staršie deti a ženy, (4 1/8 palca = 105 mm)
2 - pre ženy (4 1/4 palca = 108 mm)
3 - väčšia ženská ruka, mužská ruka (4 3/8 palca = 111 mm)
4 - väčšia pánska ruka (4 1/2 palca = 114 mm )
5 - extrémna pánska ruka (4 5/8 palca = 118 mm)
65% mužov si vyberá veľkosť rúčky 3
20% si vyberá veľkosť rúčky 2
15% dáva prednosť rukoväti veľkosti 2
Väčšina žien dáva prednosť veľkosti rúčky 2
Konečná voľba správneho uchopenia je však subjektívne rozhodnutie. Pokiaľ váhate medzi veľkosťami napr. 2-3 alebo 3-4, rozdiel medzi nimi nie je tak markantný. Ak váhate, voľte radšej menšiu veľkosť rúčky a pridajte naň vrchnú omotávku. Tá pridá priemerne až 2 mm na veľkosti rúčky. Veľký grip sa dá len ťažko zmenšiť, napr. nahradením základnej omotávky tenšou základnou omotávkou, čo je dosť náročné a nie vždy so zaručením výsledkom.
Popis
Táto raketa Wilson US Open Pro 100 bola navrhnutá v spolupráci s New York Grand Slam. Je určená pre príležitostných hráčov a začiatočníkov, ktorí hľadajú všestrannosť a ovládateľnosť.
- Technológia PWS, ktorá sa nachádza na 3. a 9. hodine na ráme, spevňuje konštrukciu a zlepšuje stabilitu a silu
- Vzor strún 16x19: Otvorený vzor strún vytvára väčšiu kapacitu pre silu a rotáciu
Raketa je dodávaná nevypletená a bez obalu
Parametre
| Veľkosť hlavy (in2) | 100 in2 |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645 cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 270 g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00 cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 286 g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00 cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00 cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58 cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 22 mm Flat Beam |
Doporučené produkty
Wilson Us Open 2025 Tour 12 PK
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 71,00cm |
| Výška (cm) | 34,00cm |
| Hĺbka (cm) | 29,00cm |
Wilson Us Open 2025 Tour 12 PK
2 veľké priehradky, limitovanáWilson Us Open 2025 Tour Backpack
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 34,00cm |
| Výška (cm) | 47,00cm |
| Hĺbka (cm) | 23,00cm |
Wilson Us Open 2025 Tour Backpack
športový ruksakWilson Us Open Tour 12 Pack
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 72,50cm |
| Výška (cm) | 32,00cm |
| Hĺbka (cm) | 29,00cm |
