AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Popis
Wilson Roland Garros Super Tour 9 Pack z novej kolekcie bagov je navrhnutá tak, aby poskytovala maximálny komfort pre hráčov! Tašky Wilson Super Tour majú množstvo vreciek a priehradiek, aby sa do nich vošlo všetko, čo nie len turnajový hráči budú potrebovať na kurte aj mimo neho. Zmestí sa do nej až 9 rakiet bez obalu.
- Dve veľké hlavné priehradky so zaobleným tvarom, pre ľahší prístup k veciam
- Thermoguard v jednej priehradke chráni obsah pred extrémnym teplom. Napomáha udržať nápoj, poprípade jedlo v chlade a tiež pomáha udržiavať napätie strún na rakete
- Vystužené bočné panely poskytujú mimoriadnu odolnosť
- 2 veľké bočné vrecká vhodné na doplnky alebo oblečenie - ideálne na oddelenie mokrého oblečenia od ostatných vecí
- Vyrobená zo špeciálneho odolného materiálu 900D
- Pútko pre ľahké držanie alebo zavesenie
- Dve možnosti nosenia tašky:
- Nastaviteľné, odopínateľné ramenné popruhy s extra sieťovaným vystužením, pre komfortnejšie nosenie na chrbte
- Dve prostredné držadlá pre ľahké držanie a nosenie
- Ozdobené oficiálnym logom Roland Garros
Vyobrazené doplnky nie sú súčasťou balenia
Parametre
| Šírka (cm) | 74,00 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 33,00 cm |
| Hĺbka (cm) | 33,00 cm |
Technologie

Doporučené produkty
Wilson Blade 98 16x19 Roland Garros 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 305g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 320g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 20,6 mm Flat Beam |
Wilson Blade 98 16x19 Roland Garros 2025
pre kontrolu a spin, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3, 4
Na sklade
Wilson Roland Garros Elite 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 253g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 25,3 mm Volcanic |
Wilson Roland Garros Elite 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 302g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 286g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 23-26-21 mm Dual Taper Beam |
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
