AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Wilson Roland Garros 2026 Small Duffel Cream
športová cestovná taškaNa sklade - ihneď k odoslaniu
57,00 €
Popis
Wilson Roland Garros Small Duffel ktorý sa vyznačuje sofistikovaným dizajnom Roland Garros. Jej dizajn je inšpirovaný najväčším tenisovým turnajom na antuke na svete a je ideálna na prenášanie všetkého potrebného vybavenia. Polstrované rukoväte umožňujú pohodlné a ľahké prenášanie.
- Hlavná priehradka uzatvárateľná na zips, poskytuje dostatok priestoru pre veľké množstvo vybavenia a oblečenia
- Bočná priehradka na doplnky
- Nastaviteľné, spojiteľné stredové držadlá na ľahké prenášanie v ruke alebo na ramene
- Oddelenie na obuv prípadne oblečenie - výborné pre oddelenie špinavého oblečenia a obuvi od ostatných vecí
- Plastové nožičky na spodnej strane pomáhajú znižovať opotrebovanie a škrabance
Vyobrazené topánky a doplnky nie sú súčasťou balenia
Parametre
| Šírka (cm) | 51,00 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 28,00 cm |
| Hĺbka (cm) | 25,50 cm |
Technologie

Doporučené produkty
Wilson Clash 100 V2 Roland Garros 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 V2 Roland Garros 2025
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Posielame ihneď
Wilson Roland Garros Elite 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 253g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 25,3 mm Volcanic |
Wilson Roland Garros Elite 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 302g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 286g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 23-26-21 mm Dual Taper Beam |
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
