AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Popis
Priestranný a praktický vak, vyrobený z polotuhého materiálu, je ideálny pre hráčov všetkých úrovní. Wilson Roland Garros 2026 Backpack s dizajnovými prvkami inšpirovanými edíciou prestížneho tenisového turnaja Roland-Garros z roku 2026 je navrhnutý tak, aby poskytoval maximálny komfort pre hráčov! Je vystužený s množstvom vreciek a priehradiek, ideálny pre pohodlné nosenie všetkého, čo budete potrebovať na veľký zápas.
- Veľká hlavná priehradka, do ktorej sa vojde všetko vybavenie, oblečenie a obuv
- Obsahuje vnútorné predelenie na notebook alebo ipad
- Bočné predné vrecká na doplnky uzatvárateľné zipsom, jedno s technológiou Thermoguard 2.0 na fľašu s vodou
- Oddelenie na obuv prípadne oblečenie - výborné pre oddelenie špinavého oblečenia a obuvi od ostatných vecí
- Priehradka na chrbte s uzamykateľným zipsom, do ktorej sa vojdú až dve rakety bez obalu
- Nastaviteľné ramenné popruhy s extra sieťovaným vystužením, pre pohodlnejšie nosenie na chrbte
- Pútko pre ľahké zavesenie alebo prenášanie v ruke
- Vyrobená zo špeciálneho materiálu 80% Polyurethán / 20% Polyester
- Ozdobené oficiálnym logom Roland Garros
Vyobrazená raketa a doplnky nie sú súčasťou balenia
Parametre
| Šírka (cm) | 29,00 cm |
|---|---|
| Výška (cm) | 49,00 cm |
| Hĺbka (cm) | 16,00 cm |
Technologie

Doporučené produkty
Wilson Blade 98 16x19 Roland Garros 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 305g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 320g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 20,6 mm Flat Beam |
Wilson Blade 98 16x19 Roland Garros 2025
pre kontrolu a spin, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3, 4
Wilson Roland Garros Elite 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 253g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 25,3 mm Volcanic |
Wilson Roland Garros Elite 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 302g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 286g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 23-26-21 mm Dual Taper Beam |
Wilson Roland Garros Equipe HP 2026
rekreačná raketa
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
