AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Vyhľadávanie
Počet produktov: 615
Posielame ihneď
Posielame ihneď
Posielame ihneď
Posielame ihneď
Nedostupný
farbu: Ružová
Nedostupný
Nedostupný
Nie je na sklade
farbu: Biela
Wilson Junior Racketbag purple
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 67,50cm |
| Výška (cm) | 30,50cm |
| Hĺbka (cm) | 10cm |
Wilson Junior Racketbag purple
1 veľká priehradka
Nie je na sklade
Wilson Roland Garros Elite 21
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 90in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 581cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 195g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 26cm |
| Dĺžka rakety (in) | 21,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 53,3cm |
| Hustota výpletu | 16 x 16 |
| Profil rámu | 20,5 mm D Beam |
Wilson Roland Garros Elite 21
pre deti od 5 - 7 rokov
Nie je na sklade
Nie je na sklade
Nie je na sklade
farbu: Biela
