AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Vyhľadávanie
Počet produktov: 615
Wilson Shift 99L V1 Us Open 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 99in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 639cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 285g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 300g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 20 |
| Profil rámu | 23,5 mm Taper Beam |
Wilson Shift 99L V1 Us Open 2025
pre silu a spin, ľahká, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2
Wilson Ultra 100 V5
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 300g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,0cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 317g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,0cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,5cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24 / 26.5 / 24.25 mm Dual Taper Beam |
| Kategória | Profesionálne |
Wilson Ultra 100 V5
pre razanciu a komfort
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3, 4
Wilson Clash 100L V3 Reverse
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 280g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 296g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100L V3 Reverse
pre flexibilitu a razanciu, ľahká
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2
Posielame ihneď
Wilson Blade 100L V9 US Open 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 285g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 301g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 22 mm Flat Beam |
Wilson Blade 100L V9 US Open 2025
pre kontrolu a spin, ľahká, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Blade 104 V9
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 104in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 671cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 290g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 306g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,50cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 69,85cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 22 mm Flat Beam |
Wilson Blade 104 V9
pre kontrolu a spin
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3, 4
Wilson Blade 98 16x19 V9
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 305g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 321g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 20,6 mm Flat Beam |
Wilson Blade 98 16x19 V9
pre kontrolu a spin
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3, 4
Wilson Clash 100 V3 Reverse
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 V3 Reverse
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Pro Staff 97L Classic
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 97in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 626cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 290g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 307g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson Pro Staff 97L Classic
pre kontrolu a presnosť, ľahká
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Pro Staff 97L v14.0
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 97in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 626cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 290g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,5cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 306g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,5cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,6cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson Pro Staff 97L v14.0
pre kontrolu a presnosť, ľahká
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson RF 01
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 300g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 315g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson RF 01
pre kontrolu a presnosť
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3, 4
Wilson RF 01 PRO
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 320g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 335g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson RF 01 PRO
pre kontrolu a presnosť
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
