AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Vyhľadávanie
Počet produktov: 615
Wilson Clash 100 V3
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 V3
pre flexibilitu a razanciu
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3, 4
Wilson Shift 99 PRO V1
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 99in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 639cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 315g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 328g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 18 x 20 |
| Profil rámu | 23,5 mm Taper Beam |
Wilson Shift 99 PRO V1
pre silu a spin
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3, 4
Wilson Shift 99 V1
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 99in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 639cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 300g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 315g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 20 |
| Profil rámu | 23,5 mm Taper Beam |
Wilson Shift 99 V1
pre silu a spin
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3, 4
Wilson Blade 98 18x20 V9
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 305g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 321g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 18 x 20 |
| Profil rámu | 20,6 mm Flat Beam |
Wilson Blade 98 18x20 V9
pre kontrolu a spin
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3, 4
Wilson Triad Three
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 113in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 729cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 264g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 36,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 277g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 37,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,50cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 69,90cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 26-30-26 mm Dual Taper Beam |
Wilson Triad Three
pre razanciu a komfort, veľká hlava
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Na sklade
Wilson Blade 98 16x19 Us Open 2023
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 98in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 632cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 304g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,5cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 320g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,5cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 69,0cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 20,6 mm Flat Beam |
Wilson Blade 98 16x19 Us Open 2023
pre kontrolu a spin, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2, 3
Wilson Clash 100 Silver
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,0cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 312g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,0cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,5cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 Silver
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Wilson Clash 100 V2 Roland Garros 2025
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 V2 Roland Garros 2025
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Wilson Clash 100 V2.0 Roland Garros 2022
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Clash 100 V2.0 Roland Garros 2022
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 4
Wilson Noir Clash V2.0 100
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 295g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 309g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
Wilson Noir Clash V2.0 100
pre flexibilitu a razanciu, limitovaná
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2
Wilson Pro Staff 97UL Classic
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 97in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 626cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 270g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 32,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 283g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 33,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
Wilson Pro Staff 97UL Classic
pre kontrolu a presnosť, ultraľahká
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 1, 2, 3
