AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Ultra
Počet produktov: 2
Wilson Ultra Blue 21
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 90in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 581cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 195g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 26cm |
| Dĺžka rakety (in) | 21,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 53,34cm |
| Hustota výpletu | 16 x 16 |
| Profil rámu | 20,5 mm D Beam |
Wilson Ultra Blue 21
pre deti od 5 - 7 rokov
Posielame ihneď
Wilson Ultra Power 25
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 245g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 31,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 25,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 63,50cm |
| Hustota výpletu | 16 x 17 |
| Profil rámu | 22,5 mm C Beam |
Wilson Ultra Power 25
pre deti od 8 - 10 rokov
Posielame ihneď
