AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Novinky
Wilson Pro Staff Precision 21
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 90in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 581cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 195g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 26,0cm |
| Dĺžka rakety (in) | 21,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 53,30cm |
| Hustota výpletu | 16 x 16 |
| Profil rámu | 20,5 mm C Beam |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 8,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson M Court Performance Crew blue fog
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť textilu | S M XL |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 15,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť textilu: S M XL
Wilson Blade Feel Team 103
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 103in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 664cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 290g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 275g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 23 mm D Beam |
| veľkosť rúčky | 2 3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 7,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2 3
Wilson YB Youth Team Graphic Tee white
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť textilu | M L XL |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 4,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť textilu: M L XL
Wilson Roland Garros 2026 Session De Soiree Backpack
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 29,00cm |
| Výška (cm) | 49,00cm |
| Hĺbka (cm) | 16,00cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 19,01 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Rush Pro 5 Clay gray dawn / black / tender yellow
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť obuvi | 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 15,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť obuvi: 40 2/3 41 1/3 42 42 2/3 43 1/3 44 44 2/3 45 1/3
Wilson Classic Visor, L-XL
| Vlastnosti | |
|---|---|
| farbu | Biela Čierna Tmavomodrá |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 6,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
farbu: Biela Čierna Tmavomodrá
Wilson NXT POWER 12,2m 1,30mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 6,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson 3PK Team Racket Bag 2025 Oat
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 76,00cm |
| Výška (cm) | 33,00cm |
| Hĺbka (cm) | 10,00cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 7,99 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson M Team Seamless Polo 2.0 white
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť textilu | M L |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 13,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť textilu: M L










