AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Novinky
Wilson Intrigue Lite IW lavender blue / white / lunar rock
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť obuvi | 36 36 2/3 38 38 2/3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 25,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť obuvi: 36 36 2/3 38 38 2/3
Wilson Burn 100LS V6.0
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 280g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 297g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 18 x 16 |
| Profil rámu | 23-25-23 mm Dual Taper Beam |
| veľkosť rúčky | 2 3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 18,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2 3
Wilson Ultra V5 Tour Backpack
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 30,00cm |
| Výška (cm) | 44,00cm |
| Hĺbka (cm) | 20,00cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 15,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Allure 105
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 105in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 677cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 279g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,60cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 23 mm Flat Beam |
| veľkosť rúčky | 1 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 12,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 1
Wilson Clash V3 15PK Super Tour Bag black
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Šírka (cm) | 72,50cm |
| Výška (cm) | 34,00cm |
| Hĺbka (cm) | 44,50cm |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 21,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson REPEL 12,2m 1,25mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 4,50 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson NXT CONTROL 12,2m 1,30mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 6,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Luxilon Alu Power ocean blue 12,2m 1,25mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 5,00 € | |
| Na sklade (dodanie 1 - 5 dní) | |
Na sklade
Wilson RF Leather Replacement Grip
| Vlastnosti | |
|---|---|
| farbu | Kožená |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 3,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
farbu: Kožená
Wilson REVOLVE TWIST 200m 1,25mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 45,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď










