AUTORIZOVANÝ PREDAJCA značky Wilson
Novinky
Wilson TRINITI 4ks
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 1,00 € | |
| Na sklade (dodanie 1 - 5 dní) | |
Na sklade
Luxilon ALU POWER 12,2m 1,30mm diamond
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 3,00 € | |
| Na sklade (dodanie 1 - 5 dní) | |
Na sklade
Wilson Roland Garros Elite 21 2026
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 90in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 581cm2 |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 195g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 26cm |
| Dĺžka rakety (in) | 21,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 53,3cm |
| Hustota výpletu | 16 x 16 |
| Profil rámu | 20,5 mm D Beam |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 5,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
Wilson Triad Five
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 103in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 665cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 267g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 35,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 283g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 36,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,25cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 69,20cm |
| Hustota výpletu | 16 x 20 |
| Profil rámu | 25,4 mm Flat Beam |
| veľkosť rúčky | 3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 55,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 3
Wilson Clash 100UL V3
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 265g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 33,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 281g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 34,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
| veľkosť rúčky | 0 1 2 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 51,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 0 1 2
Luxilon 4G black 12,2m 1,25mm
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 5,00 € | |
| Na sklade (dodanie 1 - 5 dní) | |
Na sklade
Wilson Clash 100 Pro V3
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 305g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,00cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 321g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,00cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 20 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
| veľkosť rúčky | 2 3 4 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 78,00 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 2 3 4
Wilson U Wristband
| Vlastnosti | |
|---|---|
| farbu | Biela Červená Čierna Tmavomodrá |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 1,99 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
farbu: Biela Červená Čierna Tmavomodrá
Wilson Clash 100L V3
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Veľkosť hlavy (in2) | 100in2 |
| Veľkosť hlavy (cm2) | 645cm2 |
| Hmotnosť bez výpletu (g) | 280g |
| Vyváženie bez výpletu (cm) | 31,50cm |
| Hmotnosť s výpletom (g) | 296g |
| Vyváženie s výpletom (cm) | 32,50cm |
| Dĺžka rakety (in) | 27,00cm |
| Dĺžka rakety (cm) | 68,58cm |
| Hustota výpletu | 16 x 19 |
| Profil rámu | 24,5 mm FB |
| veľkosť rúčky | 1 2 3 |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 61,01 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť rúčky: 1 2 3
Wilson Youth Team 5 Short infrared
| Vlastnosti | |
|---|---|
| veľkosť textilu | M L XL |
| Cena |
|
| Nákupom ušetríte: 7,99 € | |
| Na sklade - ihneď k odoslaniu | |
Posielame ihneď
veľkosť textilu: M L XL









